Gruaja e Elvis Naçit/ 3200 euro çdo javë për ndërhyrje plastike në fytyrë dhe në trup

Elvis Naçi dhe bashkëshortja

Me të drejtë ju jeni të merakosur ku shkojnë paratë tuaja që ia jepni bamirësit për të ndihmuar një familje të varfër?

Thjesht, qartë, saktë, bukur po ua shpegoj:

Kur ju i dhuroni 15 euro fondacionit misterioz të Elvis Naçit, 5 euro shkojnë në blerjen e një spitali privat, 3 euro për hapjen e një dyqani syzash dielli, 2 euro për pagesat e sharësve dhe kërcënuesve në internet, 1 euro për blerje orizi për familjen e varfër, 4 euro i përlan gruaja e bamirësit imam...

Çdo javë Fatma Naçi trajton veten me Botoksin e Plotë për rrudhat e fytyrës me një çmim simbolik 200 euro. Vazhdon me maskën Mikrodermoabrazion me Prerje Diamanti 70 euro për 20 minuta. Nuk harron as për depilimin me lazer në gjithë trupin me një çmim modest prej 1800 eurosh, tretjen e dhjamrave të tepërt në bark, trajtim periodik celulitesh.

Na falni një minutë ndoshta edhe unë si gazetar gabohem por më mirë të pyesim çfarë pune ka bërë dhe bën Fatma, gruaja e bamirësit Elvis Naçi?

Nëse punon diku sa e ka rrogën Fatma dhe a i mjatojnë paratë e rrogës të stukojë, rimodelojë e të plastifikojë fytyrën dhe trupin?

Shënim i rëndësishëm/.Elvis, sot pres sharje dhe mallkime vetëm nga femrat, meshkujt të bëjnë pushim!

J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento

Komente

 • Popo: 27/07/2021 15:20

  Ku e dini ju nese leket qe dhurohen, shkojne per botox?

  Përgjigju
 • Gjergji F. Angoni: 27/07/2021 14:05

  Spaku eshte pjelle e Reformes ne drejtesi te iniciuar nga Sh.B.A dhe besuar per ta impiantuar komunisteve.Besoj se e njihni Ramen, Hysin, Fatmiri Xhafen etj. Prandaj si mund qe ti besohet nje Spaku produkt i Komunistave te cilet simbas Nobelistit Sollxhonicin i ka konsideruar si qenie e vecanta ose sikurse i ka klasifikuar ky Nobelis5 Ne globin tokesor ka dy lloj qenie, Normale dhe Komuniste dhe Sh.B.A. zgjodhi te dytet. Nuk kam fare besim sepse prit qe hajduti te gjykoje vehten.!!??.

  Përgjigju
 • Loni: 27/07/2021 09:47

  Po qe e vertete, eshte shume e rende. Duhet hetuar easti i ketij imami. Ka blere dhe nje spital privat ne Tr. Ku i ka marre leket qe e ka blere. Eshte dhe djali i nje ish prokurori qe ka fondacion te tille. Ai ish prokurori hiqet si njeri i ndershem. Duhen hetuar keto raste.

  Përgjigju
 • Olsa: 27/07/2021 09:43

  Mjerë ky vend për gazetarinë tuaj! Gazetari në tym e jo në fakte. Analizën se si shpërndahen dhe ku shkojnë shumat e donacioneve, ku e mbështet o pseudo gazetar? Turp!

  Përgjigju
 • Qafir milet: 27/07/2021 09:33

  Vetem ne albanistan mund te besojne nje hoxhe qafir mashtrues,nuk behet ai vend me sunit barbare arab kurre

  Përgjigju
 • Arifi: 27/07/2021 09:23

  Visi e ka thon vet ne studio live qe gruaja po nuk e mbajti veten, po i erdhi era gjelle, burri ka te drejte t'ja caj dafllakun komshijes e te shkoje me gra tjera. Pse cuditeni qe paret tuaja te bamirsise shkojne per depilimin e Fatmes? Popull karabush i verber.

  Përgjigju
 • Qwert: 27/07/2021 08:34

  Shum te renda keto qe po lexoj mqs jan te verteta eshte e turpeshme mos te ket ndonj keqkuptim tek komentusit mqs jan te verteta.

  Përgjigju
 • Beni: 27/07/2021 08:08

  Nuk e di a ka njeri qe te beson se cfare shkruan?

  Përgjigju
  • XXX: 27/07/2021 08:20

   Fatma ti je moter?

  • Kris: 27/07/2021 08:17

   Komplet delir nga dita ne dite perkeqsohet gjendja e z. Mane. Jam kurioz ca do shkruaj ne vijim, dmth te shofim ku e ka limitin e banalitetit. Ka shume pyetje pezull "edhe sa artikuj mund te shkruaj pa asnje prove?", "do shkruaj per kalamajt e Elvisit", "pse vazhdon e shkruan per Elvisin? (Ska mundesi te jete si situata e mero bazes me zen berishen)"×

Lajmi i fundit

John

Arsyet e 'harruara' pse SHBA aktivizoi 'Non Grata'-n për Berishën!