Historia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në një film? Dyshja jep detajet e projektit të ri: Bëhuni pjesë e kësaj ëndrre, na ndiqni

Historia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në një film? Dyshja jep detajet e projektit të ri: Bëhuni pjesë e kësaj ëndrre, na ndiqni

Bora dhe Donaldi

Dyshja shumë e njohur për publikun Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani do të vijnë me një projekt që ndihet se do të ketë sukses. Pse e themi me siguri? Epo sepse në fokus të këtij bashkëpunimit i cili do të mbajë titullin ‘5 herë jo’, do të ketë humor e romancë, një gërshetim që publiku e adhuron.

Lidhur me këtë projekt ka qenë vetë dyshja që ka dhënë detaje në rrjete sociale.

“Një ngjarje e bukur për ne nis tani.

Një rrugëtim i ri, plot aventura, intriga dhe emocione të forta.

Më në fund po ndajmë me ju projektin e ëndërruar për të cilin kemi punuar prej kohësh.

Teksa jemi në pragun e chak-ut të filmit tonë të parë, një komedi romantike e titulluar – “5 herë jo”, duam t’ju ftojmë të gjithëve të bëheni pjesë e kësaj ëndrre!

Me miq gjërat e bukura bëhen realitet… le të ndajmë emocionet e të qeshim nga thellësia e shpirtit.

Në këtë projekt tonin, jemi mirënjohës për skuadrën fantastike, mbështetëse dhe krijuese me të cilën po punojmë.

Me një staf aktorësh nga më të dashurit për ju, që humorin e kanë në gen, do të sjellim një film-komedi me situata dhe të qeshura pafund.

Pse dashuria nuk është themeli i martesave të forta?

Ndiqni @5herejo për t’u bërë pjesë e kësaj ëndrre, e këtij rrugëtimi të bukur artistik! Ti dhe ju bëhemi Ne!”- tha dyshja për publikun.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bejdo: 19/08/2023 09:33

  Histori e neveritshme. Nje grua e divorcuar me femije dhe totalisht e ribere plastike dhe me 100 histori ne kurriz taninna ben si adoleshente me 1 djalosh me te vogel se veten. Shqiperi antivlerash me keto modele.

  Përgjigju
 • joker: 19/08/2023 09:12

  na plasi Jari

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani