I dashuri i ri i Dafinës
nuk është Ledri Vula

I dashuri i ri i Dafinës<br />nuk është Ledri Vula
Nga fotot e reja që ka postuar Dafina Zeqiri në Instagram vërteton se zhurmat për një lidhje të mundshme me Ledri Vulën nuk janë aspak të vërteta.

Djaloshi i cili shihet krah Dafinës është një dentist me emrin Agon Asllani.Ai ka pasur ditëlindjen dhe e ka festuar me këngëtaren dhe midis miqsh të tjerë.Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit