Incident i rëndë në Për’puthen, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve! Ngriti zërin dhe ofendoi opinionisten për shtatzëninë

Incident i rëndë në Për’puthen, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve! Ngriti zërin dhe ofendoi opinionisten për shtatzëninë

Një incident i rëndë ka ndodhur në spektaklin e dashurisë, Për’puthen në Top Channel.

Teksa opinionistja po komentonte takimet dhe njohjet që po zhvillon konkurrenti në program, ky i fundit i ngriti zërin duke e kundërshtuar. Por, nuk u ndal me kaq. Ai i përmendi Nedës familjen dhe përdori një koment të ulët për shtatzënisë e saj.

Menjëherë më pas, moderatorja Bora Zemani i kërkoi Viktorit të lërë studion. I nervozuar dhe me ofendimet që nuk i kurseu, ai doli nga skena, ndërkohë që Bora theksoi se do të ketë një vendim nga produksioni për këtë incident.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Djali i Adem Jasharit, Lulzimi bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg

Djali i Adem Jasharit, Lulzimi bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg