Infektohet me koronavirus punonjësi i policisë në Elbasan

Infektohet me koronavirus punonjësi i policisë në Elbasan

Një efektiv policie i skuadrës Shqiponja në Elbasan është infektuar me koronavirus, behët me dije se gjendja e tij është e stabilizuar dhe e mirë. Në momentin e shfaqjes së simtomave ai është vetëkarantinuar në banesën e tij.


Lajmi kryesor:

3 viktima dhe 151 raste të reja me COVID-19! Infektohen 8 të dënuar në Burgun e Drenovës dhe polici në Elbasan! Virusi prek edhe mësuesen e sanitaren në Fier


Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital