Katër ndeshje në 14 ditë, publikohet kalendari i Kombëtares në Ligën e Kombeve

Katër ndeshje në 14 ditë, publikohet kalendari i Kombëtares në Ligën e Kombeve

Kompeticionin e Ligës së Kombeve për sezonin 2022-2023 Shqipëria do ta nis më 2 qershor dhe në harkun kohor të 14 ditëve do të zhvillojë 4 ndeshje.

Në program janë Rusia në vendin tonë, Islanda në transfertë, Izrealin në shtëpi dhe më sfida e kthimit me Rusinë në 13 qershor. Dy sfidat e mbetura do luhen në shtator, konkretisht me datë 24 në transfertë kundër Izrealit dhe më pas do presim Islandën me 27 shtator.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën