Keisi Medini komenton jetën pas Big Brother: S'më fton njeri për kafe, kanë frikë Sabianin! Më duket do ngel pa martuar

Keisi Medini komenton jetën pas Big Brother: S'më fton njeri për kafe, kanë frikë Sabianin! Më duket do ngel pa martuar

Keisi Medini

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe.

Veprimi i Sabianit, i cili u bë pjesë e shtëpisë sapo Keisi nisi romancën,  duket se i ka ndikuar edhe në jetën jashtë shtëpisë.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabianin. Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo në një emision televiziv.

Për këngën e publikuar së fundmi tha se nuk është shkruar prej saj dhe nuk është dedikim por nuk e ka problem nëse dikush do ta marrë si të tillë.

 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Beni: 28/05/2023 22:44

    Kejsi ! Mos u merzit.Je vajze shume e mire dhe do gjejsh nje djale shume te mire.Mos u ngut.Ai qe te don me te vertete nuk ka frike asnje.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Biden zgjat urdhrin për gjendje të jashtëzakonshme për Ballkanin Perëndimor

Biden zgjat urdhrin për gjendje të jashtëzakonshme për Ballkanin Perëndimor