Kejvina Kthella dëshiron të ketë fëmijë: Meshkuj ka po s'ka profesionist, ta bëj me dikë dhe ta rris vetëm

Kejvina Kthella dëshiron të ketë fëmijë: Meshkuj ka po s'ka profesionist, ta bëj me dikë dhe ta rris vetëm

Kejvina Kthjella

Modelja Kejvina Kthella ka shprehur dëshirën për të qenë një mami së shpejti por problemi, sipas saj, është te gjetja e një burri që ia vlen ta ketë në krahë.

“Problemi është të gjetja e mashkulli ideal”, tha ajo.

Teksa bisedonte me vajzat në dhomën e gjumit, Kejvina tha se ndonjëherë mendon që thjesht të bëjë një fëmijë me një person dhe ta rrisë e vetme, nëse nuk gjen një person që e dashuron dhe që i përmbush kriteret që ajo kërkon për bashkëshortin e ardhshëm.

“Të ndryshon fëmija, kurioze jam a do më ndryshojë mua. Unë vdes për fëmijët i dua shumë. E di e di që do jem super mami do jem nga këto “mos e prek mos e puth”. Vetëm se mezi pres të kem bebe ju betohem. Duhet me gjet partnerin tamam se meshkuj ka plot por…s’ka profesionistë fiks, meshkuj ka por s’ka profesionistë. Ndonjëherë kur mendoj si ka ardhur jeta kur dëgjoj them ta bëj një fëmijë me njërin e ta rris”, tha modelja kejvina Kthjella.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Or tej: 17/01/2023 21:39

  I mjeri femije qe do te te kete ty nene or teeeejjjjj

  Përgjigju
 • Marku: 16/01/2023 05:56

  Ti je e shpifur modeli me i ult i shoqeris shqiptare ti e ke vendin gjekt jo te shohin mijra njerz

  Përgjigju
 • aldi: 14/01/2023 17:16

  TE KA DALE NAMI MOJ RROSPI,,,E ASKUSH NGA DJEMTE SHQIPTARE NUK DO TE KETE FEMIJE ME TY,,,DO PERFUNDOSH SI XILIETA DHE OLTA QE NUK E NXJERRIN SE KUSH ESHTE BABAI I FEMIJES....////

  Përgjigju
 • Gastarja: 14/01/2023 16:16

  Kjo preferenze ata te fortit me lek droge me ba dashni e ata 2 vjet te majn sa te bjen balestrat te percjellin.

  Përgjigju
 • Kurvjari: 14/01/2023 14:43

  Problem eshte se cilin mashkull do te martohet me ty sepse ti je mesuar me te thyer rrocka cdo dite te ndryshme

  Përgjigju
  • Gust: 16/01/2023 08:24

   Ti ske lidhje Me njeriun ti dhe kush Do femer Apo mashkull qe Kan kto mendime si te that ??? Kushdo Vajz apo Djale qe vazhdon me kto Imagjinata Jo te bei Femi e ta rris une apo ta rrisi Pala tjeter Mo's vu falt Kurr Femi .cfar mendoni SE Esht Femija o njerz qe sjeni ,,,,,qe sjeni njerz nje Femi Kur vjen ne jet Don dhe Nen dhe Baban .Zoti I bekoft femit qe vin me jet me Nen Dhe me Bane pran ateher ai Esht I permbushur me te Tana te mirat

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin