Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

Luna Mari

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përdishtmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • anna: 17/05/2024 09:03

  Luna Mari Ejlli shume emer i bukurper Drita vogel.

  Përgjigju
 • elmira: 16/05/2024 23:19

  qofte me shendet e jete engjelli i vogel Luna Mari Ejlli.

  Përgjigju
 • altea: 16/05/2024 14:11

  e rujt zoti gocen e mretit LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • durres: 15/05/2024 20:46

  O Luna O ylli i bukur te rrit zoti te befte nje artiste si babi yt me fat e me jete qofsh e mezi po presim qe te rritesh e te behesh nje princesh e vertete.Luiz drita te bekofte zoti te duam.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Shënoi autogol dhe gol, vëllai i Gjasulës shpërthen në lot pas barazimit në shtesë kundër Kroacisë

Shënoi autogol dhe gol, vëllai i Gjasulës shpërthen në lot pas barazimit në shtesë kundër Kroacisë