Krimi i pasionit në Tiranë, 31-vjeçari kishte një fëmijë, përzuri gruan nga shtëpia

Janë zbardhur detaje të reja tronditëse nga vrasja e dyfishtë në kryeqytet. Burime policore bëjnë me dije për Report Tv se 31-vjeçari Xhaferr Mata është divorcuar në janar të vitit 2018, ndërsa ka pasur dhe një fëmijë të vogël 1 vjeç.

Mësohet se ai e kishte përzënë gruan nga shtëpia dhe prej disa kohësh kishte krijuar një lidhje me 19-vjeçaren Xhuljeta Çuni, të cilën e vrau mëngjesin e sotëm së bashku me veten.

Ndërkohë, policia ka marrë në pyetje babain e viktimës, Taip Mata, dhe disa persona të tjerë.


(Shtëpia ku banonte Xhaferr Mata)


Lajmi kryesor:

Krim pasioni në Tiranë, ndërpreu lidhjen, djali ekzekutoi të renë dhe veten/ Dalin pamjet e vrasjes


/d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?×

Lajmi i fundit

John

Aleanca zbarkon në Elbasan, Budina: Do të ketë edhe denoncime të tjera në SPAK për përdhunim të simboleve kombëtare