Kush është Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS/ Pasioni për armë, makina luksi e kanabis

Tirane- Prej dy ditësh historia e dhunimit të Xhisiela Malokut artikulohet në media dhe të gjithë duan të dinë cila është e vërteta, nëse iu rrah e iu fikën cigare në trup nga ish-i dashuri Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja apo sajoi gjithçka.

Por kush është djali i deputetit Rraja i përfshirë në këtë histori? Pse nuk ka pranuar të prononcohet dhe të japë edhe ai një version për ngjarjen? Shqiptarja.com ka mundur të sigurojë fotot e tij nga profili i Facebook, një adresë që me sa duket nuk e ka përdorur më kohët e fundit. Fotot e profilit i përkasin vitit 2010-të.

Rexhep Rraja pak vite më parë

Ndonëse të shkrepura pak vite më parë, pasionet e tij janë të përafërta me ato të djemve që kanë baballarë të pasur. Ai poston foto makinash të shpejta dhe luksoze, tufa me euro, por jo vetëm kaq.

Fotot e postuara nga Rexhep Rraja

Pasionet e tij prekin edhe armët e plumbat. Me sa duket të gjithë miqtë e njohin me emrin Xheni, siç e shkruan vetë Rexhepi me plumba karshi një kallashnikovi.

Fotot e postuara nga Rexhep Rraja

E si të mos mjaftonte në moshë fare të re, i riu shfqet edhe me kallashnikov teksa bëhet gati ta përdorë. Ai shfaqet në ambientet e një ballkoni që nuk dihet nëse është shtëpia e tij.

Përveç armëve, tufave me euro e makinave, Rexhepi apo Xheni ka edhe foto të disa rrënjëve me kanabis. Nuk dimë nga i ka shprepur, por bima narkotike duket të jetë një tjetër nga pasionet e tij qysh në moshë të re.

Një nga fotot e postuara nga Rexhep Rraja

Pak minuta pasi Shqiptarja.com mundi të shkarkojë fotot e tij, profili i Instagram i Rexhep Rrajës u mbyll.

 

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lola: 01/10/2018 10:54

  XHeni e ka vajza qe e ka denoncuar Rexhen e babes vet. Akt shume romantik qe t'ja shkruante emrin te dashures me fisheket poshte kallashit. Mjafto kjo foto dhe ate duhet me e denoncu per tentative vrajse, se duket qe vetem vdekja e ndante Xhenin jetime nga Rexha i Babes vet... Mjer ne qe katunaret e ketij kalibri injorance na jane fut ne parlament.

  Përgjigju
 • Fredi: 28/09/2018 13:13

  Xheni ? I paska vene vetes emer femre, mos eshte gei ky kopuk e bir kopuku. Cfare po i ben shqiperise Z. Rama? Perse po e gropos keshtu ne krim? Duhet fene ne zbatim neni 55 i kushtetutes i para viteve '90 por me nje ndryshim, per agjitacion dhe propagande kriminale. Duhen futir ne burg dhe internuar familjarisht keta kerma.

  Përgjigju
 • Shtutgarti: 27/09/2018 22:37

  Turp e faqja zeze per ne qe nuk ngrihem e ti djegim nje e per nje Leto politikane te qelbur ne para e pushtet, fundin e duces duan nje e per nje.

  Përgjigju
 • Anton: 27/09/2018 18:26

  Nga rexhep ne xheni

  Përgjigju
 • Aba: 27/09/2018 17:11

  Rrahman Rraja deputet??? Hera e pare qe e degjoj si emer. Mjafton ky fakt qe te kuptohet se per cfare arsye eshte deputet ky robi. Thjesht per te ngritur kartonin kur duhet dhe te gezoje imunitetin me lukunine e tij ne zonen e Fushe Krujes. Rrace bastarde duke pare dhe profilin e te birit ne FB. Pa i hyre faktit qe ka te drejte oficeri ose jo, duken se cfare bastardesh jane keta Rrajat.

  Përgjigju
 • sdasaddaa: 27/09/2018 17:06

  alamet hashashi

  Përgjigju
 • @007: 27/09/2018 15:48

  Hahahaha epo nga Rexhep xheni vetem ky surat qëni mund ta bënte emrin.

  Përgjigju
 • Erald: 27/09/2018 15:23

  Kallashin e ka me leje nga qeveria

  Përgjigju
 • Saikeq tahiri: 27/09/2018 15:18

  Kjo eshte fytyra e vertete e rilindjes.droge dhe para te pista,karshillek ndaj njerezve te thjeshte.hap syte o popull se po iu qeverisin pederastet me ndihmen e krimineleve

  Përgjigju
 • Goni: 27/09/2018 14:21

  Mo djal legen ska. Me xhajën e vet e të gjith jan hajdut tokash dhe vrases. Pyeteni Rexhepin, kur u plagos Emiljano Shullazi në qaf Kashar, ku ishte. Sa larg e kishte Enver Stafugën. Këto gjona i di e gjth Tirona dhe Fush Kruja

  Përgjigju
  • eldi: 27/09/2018 16:56

   na sqaro mire si eshte puna se nuk po kuptojme gje goni

  • arnis: 27/09/2018 16:44

   o goni pse ky ka qen me enver stafuken kur i gjujten milit /?? po tkishte qen dhe ky do ta kishte hor me koh po ska qen jo

  • Kuriozitet: 27/09/2018 16:37

   Fol drejt o goni pa kode.per ne qe nuk i dime gjerat.

 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Befason klubi shqiptar, thyen çdo ‘tabu’, zgjedh një femër si zëvendës trajnere: Erdha të ndihmoj ekipin

Befason klubi shqiptar, thyen çdo ‘tabu’, zgjedh një femër si zëvendës trajnere: Erdha të ndihmoj ekipin