‘Lironi Palestinën’, protestuesja i ndërpret fjalimin, si reagon Kim Kardashian

‘Lironi Palestinën’, protestuesja i ndërpret fjalimin, si reagon Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian ka vizituar Gjermaninë për të folur në panairin tregtar dixhital dhe marketing OMR vetëm pak orë pas paraqitjes së saj në Met Gala.

Teksa ishte duke folur, Kardashian u ndërpre nga një protestues i cili filloi të bërtiste vazhdimisht ‘Lironi Palestinën’.

Pamjet e publikuara në internet, tregojnë momentin kur rojet e sigurimit i afrohen gruas dhe e kapin për ta nxjerrë jashtë.

Mirëpo edhe 43-vjeçarja nga ana tjetër dëgjohet të thotë “Lironi të gjithë”, ndërsa protestuesi tërhiqet.

 “Unë simpatizoj popullin e Izraelit dhe ata në Palestinë . Unë simpatizoj të gjithë. Gjithçka që duam është që të gjithë të ndihen të sigurt dhe të lirë”, shton Kardashian.

 

 

 

Xh.K/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Aksident në Lushnje/ Furgoni me turistë francezë përplaset me autokombanjën! Po shkonin nga Tirana në Berat

Aksident në Lushnje/ Furgoni me turistë francezë përplaset me autokombanjën! Po shkonin nga Tirana në Berat