Lorik Cana një baba shembullor, do të çuditeni se si përkujdeset për vajzën (FOTO)

Lorik Cana

Lorik Cana është kthyer në një shembull për të gjithë prindërit shqiptarë.

Pas fotos së publikuar, ku mbante vogëlushen e tij disa muajshe në shpatull, tashmë ka publikuar një foto përsëri me vajzën me mbajtësen ‘kangur’ dhe me duart e zëna me qese.

Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në janar, një vajzë që vendosën ta quajnë Enkeleida.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë së fundmi.

Loriku me vajzën

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tragjedi në Kroaci, autobusi me 60 pasagjerë nga Kosova del nga rruga, 10 viktima dhe mbi 30 të plagosur (FOTO+VIDEO)