Martohet këngëtari shqiptar, dalin pamjet nga dasma (FOTO)

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzoi në martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti u martua në një dasmë madhështore, me shumë të ftuar, mes tyre edhe personazhe VIP.

Eriku më parë kishte shkuar ta marrë nusen në shtëpi duke ndjekur kështu traditën.  Këngëtari është fotografuar me Rominën të veshur nuse, në shtëpinë e saj dhe me familjarët.

1/5
A.P./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni në strategjinë e komunikimit "po të dëgjoj" të ndërmarrë nga kryedemokrati Lulzim Basha?

Komento