Meta gjen mbështetje për Berishën në Slloveni tek ish-kryeministri Janez Jansha

Meta gjen mbështetje për Berishën në Slloveni tek ish-kryeministri Janez Jansha

Meta me ish-kryeministrin slloven Jansha

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta zhvilloi një takim në Slloveni  me liderin e Partisë Demokratike atje, Janez Jansha.

Me anë të një postimi në facebook, Meta shkruan ndër të tjera se u fol edhe për situatën e Sali Berishës, ku sipas tij, Jansha theksoi se janë kryer veprime të paligjshme.

Ndërkohë më herët, Meta u takua edhe me kryetarin e bashkisë së Lubjanës Zoran Jankoviç.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • egla: 21/05/2024 16:24

    Asnje njeri nuk ju mbron ju nga drejtesia e kapur, krimi dhe hajduteria qe jane ulur kembekryq. Kot e qendisem drejtesine me dore ne?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Në dashuri bëni kujdes që të mos mërziteni...çfarë thonë yjet për ju sot

Në dashuri bëni kujdes që të mos mërziteni...çfarë thonë yjet për ju sot