Meta 'harron' Kodin Zgjedhor dhe del për stërvitje me ish-kreun e SHISH: Mendje e shëndoshë, në trup të shëndoshë

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën me stërvitje nga liqeni i Tiranës.

Ai shfaqet nën shoqërinë e këshilltarit të tij për sigurinë kombëtare, Bahri Shaqiri, që duket se ka zgjedhur gjithashtu të ushtrojë aktivitet sportiv.

Krahas videon Meta shkruan ”Mendje e shëndoshë, në trup të shëndoshë”.

Kujtojmë se deri dje Meta i bënte thirrje Kuvendit që të mos votojë ndryshimet në Kod Zgjedhor pa pritur opinionin e Venecias, ndërsa sot si duket e ka "harruar" .

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohet vendimi i ekspertëve që ndalon grumbullimin e më shumë se 10 personave?

Komento

Komente

 • Hysen: 30/10/2020 18:26

  Ato gishtat futi ne prapanice, katundari i Çepanit.

  Përgjigju
 • KASEM DORRACI: 30/10/2020 14:21

  Je me i miri Ilir,te tjeret te vin pas

  Përgjigju
 • 007: 30/10/2020 13:26

  Njeri mut e tjetri kake

  Përgjigju
  • E vertete: 30/10/2020 14:24

   Mona nuk dihet ku i le breket .....kurse 007 Bahri Shaqiri flirtonte me Sekretaren e tij ...,ne nje kohe kur gruaja e tij lengonte ne shtrat

 • Over doza: 30/10/2020 12:25

  O zot cfar mjerimi esht ky njeri. Sa do lek te kete e cfar do te bej ky eshte nje mjerim total ikona e njerezve te deshtuar eshte ky. Ik e mbytu ne liqen se ste bejne pune leket qe ke vjedhur o i mjer

  Përgjigju
 • Redon Bardhi: 30/10/2020 11:31

  Ilir Meta President po ben nje tentative te krijoje alibine e tij, krejtesisht personale e dyshyeshmerisht zyrtare, me dhe ndaj Keshilltarit zyrtar te Presidences per Sigurine Kombtare Bahri Shaqiri. Pyetja eshte, po Bahri Shaqiri, Keshilltari zyrtar i Presidences per Sigurine Kombtare e ka alibine e tij zyrtare ndaj dhe me dosjet qe firmos Presidenti Ilir Meta?

  Përgjigju
 • geni: 30/10/2020 10:49

  I doli pija ketij

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

OFL piketon Kukësin, Dibrën dhe Beratin, i kërkon justifikim pasurie 6 të dënuarve për vrasje, vjedhje e trafik armësh