Momenti 'kulminat' i intervistës/ Bashës i bie 'live' dollapi në emision (VIDEO)

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e gazetarit Çim Peka, për të folur mbi zhvillimet e fundit politike.

Megjithatë, intervista nuk ka shkuar ashtu siç duhet. Teksa , kreu i demokratëve po fliste për 30 qershorin, ku akuzonte kryeministrin Edi Rama se synonte të kishte viktima, një dollap ka rënë duke e ndërprerë në mes fjalën e tij.

Më i shqetësuar nga kjo situatë, ka qenë gazetari Çim Peka.

 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?

Komento

Komente

 • UN FEN TI PI: 24/08/2019 10:57

  Ore shikoni qen pekën gazetar ky njeri s'vlen për pastrus wc e jo më gazetar.

  Përgjigju
 • Hhaaaaaa: 23/08/2019 22:26

  Qim Peka

  Përgjigju
 • Tuk: 23/08/2019 13:42

  Ra Sahiti

  Përgjigju
  • O tej: 23/08/2019 20:47

   Eshte gazetari me simpatik

 • www.youngtribune.com: 23/08/2019 11:44

  Ore ky tipi gazetar mos eshte gje i kerkuar nga policia greke.

  Përgjigju
 • KËLLUF rexhep leka DEBIL [ kepi ]: 23/08/2019 07:16

  Shikoni qim pekën një dordolec ordiner një injorant një njeri inferjor. E ky dordolec është gazetar në një koh që ky është me nivel 0 pa dinjitet e pa personalitet njē njeri servil i pështir e BY** LËPIRËS i pështir. Me njerëz si qime peka medja zhytet në qenefin më të pisët të ksaj kore toke.

  Përgjigju
 • Selenice: 22/08/2019 23:14

  I ngriu gjaku, shikojeni si e mbajti doren si fren makine hahahahahahahaha kushedi si mendoi i shkreti, “mu hodhën në grykë tani të m shalojn n hu” hahahahahah

  Përgjigju
 • Ariu: 22/08/2019 22:40

  Gazetar me skuth, amator, dhe byth lëpirës se ky CIM PEKA nuk do ketë pasur ndonjëherë Shqiperi.

  Përgjigju
 • Cubel breca: 22/08/2019 22:16

  Se mbyti fare te binim rehat njeher e mir.

  Përgjigju
 • Fivano: 22/08/2019 21:59

  Ky dollap do kishte bete mire tu kish rene mbi koke fy burrave

  Përgjigju