POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në një lidhje me motrën e shokut?! Deputeti shqiptar del zbuluar (Foto)

Dritoni duke u përqafuar me Leonidën

Ka një vit që deputeti i parlamentit të Kosovës përflitet se është në një lidhje me motrën e kolegut të tij. Si Driton Çaushi ashtu edhe motra e Dardan Molliqajt, Leonida, nuk kanë pohuar asgjë kështu lajmi mbeti në nivelin e thashethemit.

Por ditën e sotme “Prive” ka publikuar një foto ku shihet se Dritoni përqafohet me Leonidën. Ata shihen në një festë private dhe duken më të dashuruar se kurrë teksa vallëzojnë krah njëri-tjetrit.

Dritoni duke u përqafuar me Leonidën

fl.mi./b.ha.
Komento