Në nominim me Ilirin dhe Donaldin, Meridiani eliminohet nga 'Big Brother Vip'

Në nominim me Ilirin dhe Donaldin, Meridiani eliminohet nga 'Big Brother Vip'

Meridiani

Meridiani është eliminuar nga shtëpia e Big Brother Vip këtë mbrëmje. Kujtojmë se ai ishte në nominin së bashku me Ilirin dhe Donaldin.

Kujtojmë se Meridiani është futur pak javë më parë në shtëpinë e Big brother Vip, ndërsa rrugëtimi i tij nuk ishte i gjatë.

Ai ishte përballë dy figurave të forta, ndërsa sot ka humbur përfundimisht mundësinë për të vijuar garën për çmimin 100 mijë euro.

Ishte Donaldi ai i cili të martën zgjodhi të ishte në nominim me Ilirin dhe Meridianin pasi hapi kutinë e pandorës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e 59-vjeçarit në Rrëshen, shkak hakmarrja midis disa fiseve në Mirditë! Si nisi kalvari i vrasjeve në vitin 2016, disa të vrarë brenda e jashtë vendit

Vrasja e 59-vjeçarit në Rrëshen, shkak hakmarrja midis disa fiseve në Mirditë! Si nisi kalvari i vrasjeve në vitin 2016, disa të vrarë brenda e jashtë vendit