Plagosi me armë zjarri 60 vjeçaren, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e ngjarjes në Lushnjë (EMRI)

Plagosi me armë zjarri 60 vjeçaren, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e ngjarjes në Lushnjë (EMRI)

1680195553_lsh.JPG

Armand Hasalla është autori i plagosjes së 60 vjeçares, Bajame Seneja në fshatin Ballagat të Lushnjës. Policia ka shpallur në kërim autorin dhe ka ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje-dalet e qytetit të Lushnjës.


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, plagoset një 60-vjeçare! Vëllai i saj: Na zunë pritë pas gjyqit që kemi për tokën, e njoh autorin (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Dakos, Minxhozi: Viti 2011 veç lejes së 'fajshme

Arrestimi i Dakos, Minxhozi: Viti 2011 veç lejes së 'fajshme" prodhoi edhe 4 të vrarë në karrierën e dy ‘reformatorëve’ të së djathtës