Po blihen komente pozitive për Donaldin?! Ja detaji që i futi të gjithë në dyshime

Donald Veshaj

Donald Veshaj

Loja në Big Brother Vip po shkon drejt fundit, ndërsa tifozëria sa vjen edhe bëhet më e zjarrtë. Dihen tashmë se dy ndarjet e mbështetësve janë midis Ilirit edhe Donaldit. Secili ka një numër të madh suportuesish, të cilët herë pas here kapen edhe me njëri-tjetrin nëpër komente në rrjetet sociale duke u qëndruar besinikë lojtarëve të tyre të preferuar.

Po fansat kanë vënë re se te videot për Donaldin në Instagram në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, janë një numër i madh komentuesish me emra të huaj, arabë, pakistanez apo indian. Gjë që i bën ndjekësit të dyshojnë se dikush po ble komente pro Donaldit.

Nga ana tjetër vëllai i Donaldit, Romeo shpesh herë është akuzuar për hapje adresash fallco apo për pagesë e dreka e darka me VIP-at në mënyrë që ta mbështesin atë publikisht.

Komentet

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qytetaria: 29/01/2022 03:06

  Keto spekullime i nxjerr Meridiani i cili si ne big brotherin e tij si ne big brother vip vetem byrek dhe kek dinte te bente Meridiani te shikoj pak vidiot ku iliri tall brhen me Meridianin Kur doli me nominin Sabiani Iliri u indinjua e tha Sabit po ky ky cfare ka bere qe nuk u nominua Ky vetem nje gje di te bej vetem te haj buke (kishte fjalen per Meridianin) Donaldi eshte djale I zgjuar inteligjent dhe shume njerezore mendoni qe eshte vetem 26 vjec Iliri 50 Monika 53 Arjola 38 Meridiani 38 Engjell 32 Sabi 50 Tani 50 Beniada 30 dyshja DJ nuk e do ndersa te tjeret 26-27 vjece Kur keta 26-27 vjecare te rrugetojne dhe aq vite sa jane perseri do te jene shume me te mire se pleqte e big brother vip

  Përgjigju
 • Shegushe: 26/01/2022 15:33

  Keta dy vellezer jane fmijacer teper perfitues. Sdi pse njollos emrin top chanel me keta. Gjynah.

  Përgjigju
 • Era: 26/01/2022 15:19

  Tipave si Donaldi ne i themi, "Shtat e hije e mend asifije!" Ose shkurt, i rrofte bukuria, se dreqit 1 lek nuk i duhet! Vajza te trasha, qe bien ne krahet e ketij kallepi!

  Përgjigju
 • SAMI: 26/01/2022 09:54

  SHUME TURP! PRODUKSIONI DUHET TI HETOJE DHE TE MBAJE QENDRIM

  Përgjigju
 • Ylli.: 26/01/2022 00:16

  Keto spektakle nuk i fitojne intelektualet e vertete por injorantet dhe ata qe bejne gjithçka

  Përgjigju
 • Leshtori: 25/01/2022 22:03

  Hiqeni nje ore e me pare te shelegun, se late name, medioker, teveqel, qe i pelqen shume vetja, bashke me bibat, qe i vene nga prapa.

  Përgjigju
 • Laert: 25/01/2022 19:52

  Mbeshtetesish, jo suportuesisht.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Dumani mësoi sot masën në spital, i penduari i drejtësisë akuzohet për 17 krime! Nga 4 vrasjet te vjedhjet