Publikohen pamjet, kjo është shtëpia ku u mbyll dhe torturua për dy vite 22-vjeçarja shqiptare në Greqi

Publikohen pamjet, kjo është shtëpia ku u mbyll dhe torturua për dy vite 22-vjeçarja shqiptare në Greqi

Pamjet e shtepise ku u mbajt e mbyllur

Mediat greke kanë publikuar pamjet e banesës ku mbahej e mbyllur dhe torturohej për gati dy vite 22-vjeçarja shqiptare Dafina Kurti, nënë e një vajze dy vjeçare, nga bashkëshorti i saj Aurel Kurti në Greqi.

 


Lajmi kryesor:

E dhunoi se kishte lindur vajzë, 22-vjeçarja shqiptare mbahej ‘e burgosur’ bashkë me të bijën nga burri në Greqi! Fqinjët: S'e kemi parë kurrë


B.K/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Arlind Qori: PD po shpërbëhet, Berisha i shndërruar në dordolec! Ja pse Lëvizja Bashkë do ketë sukses në politikë 

Arlind Qori: PD po shpërbëhet, Berisha i shndërruar në dordolec! Ja pse Lëvizja Bashkë do ketë sukses në politikë