Romeo bën tatuazhin e veçantë për Heidin

Romeo bën tatuazhin e veçantë për Heidin

Romeo dhe Heidi

Ditën e djeshme në Big Brother Vip 3 erdhi një zarf i bardhë, ku thuhej se banorët kishin mundësi të bënin një tatuazh në lidhje me eksperiencën e tyre në këtë format.

Kështu Romeo bëri tatuazh një ketër të nervozuar që ia dedikoi Heidit.

Mesa duket banori është frymëzuar nga një mesazh i ardhur në ‘Big Love’ nga nëna e Heidit ku ajo e quajti të bijën ‘ketrushe’.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Ndeshja me Spanjën, Shqipëria do tentojë misionin e pamundur për një vend më tej! Ja skenarët që kualifikojnë kuqezinjtë

Euro 2024/ Ndeshja me Spanjën, Shqipëria do tentojë misionin e pamundur për një vend më tej! Ja skenarët që kualifikojnë kuqezinjtë