Ronela Hajati anulon koncertet dhe 'mbyllet' në shtëpi prej koronavirusit

Ronela Hajati

Ronela Hajati

Shumë prej këngëtarëve botërorë kanë anuluar koncertet e tyre për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Së fundmi edhe këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka anuluar çdo aktivitet të saj, punë apo koncerte.

Ajo ka vendosur të qëndrojë në shtëpi, pas përfshirjes edhe të Shqipërisë me 11 të prekur dhe 1 të vdekur deri tani.

Këtë  e ka lajmëruar përmes një postimi në Instagram.

“Çdo aktivitet i imi këtë javë anulohet! Punë, koncerte! të njejtën gjë duhet ta bëjmë të gjithë…Stay Home, Stay Safe #coronavirus Kujdesuni Max për higjenën, kontaktet me njerëz, dhe sidomos për prindërit tanë! Kujdesuni njerëz… qëndroni brenda në mënyrë që të kalojmë edhe këtë situatë delikate”, ka shkruar Ronela në faqen e saj.

Postimi i Ronelës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kriku: 11/03/2020 20:34

    A vi edhe vet e rrime bashke ne shpi se nuk te la me u merzit?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën