Ronela Hajati tregon arsyen pse është akoma beqare: Më pëlqen krevati vetëm për vete

Ronela Hajati tregon arsyen pse është akoma beqare: Më pëlqen krevati vetëm për vete

Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka paralajmëruar se tanimë ka ardhur koha që të nisë me projektet e reja muzikore.

Por përpos karrierës, vëmendje merr edhe jeta private e këngëtares. Së fundmi ajo ka publikuar disa story në Instagram, ku ka ‘zbuluar arsyen’ përse është ende beqare.

‘Unë kur pyes veten si ka mundësi që një gur i çmuar dhe i rrallë si puna ime është akoma beqare. Xhindet e mia që s’pëlqejnë asnjë human… Ose pëlqejnë frymorin e gabuar… Unë gatuaj shumë mirë, bëj punët e shtëpisë më mirë se gjithë sanitaret e jugut, thjesht s’kam ndër mend t’i bëj për njeri. Në fund jam gruaja perfekte që çdo burrë ëndërron… Po mua më pëlqen krevati vetëm për vete… Imagjino pak nëse ai gërhet (jastëkun në kokë)’.- shprehet ajo.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Barzay: 19/08/2022 21:20

    Po mire moj Rony , kur te vije qefi per dashuri e ban ne nje shtrat tjeter.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Guardiola kërkon Donnarumman te Manchester City

Guardiola kërkon Donnarumman te Manchester City