Sandër Lleshaj: Të fotografohet cdo detaj për bilancet (VIDEO)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj kërkoi që të evidentohet dhe fotografohet cdo dëm nga tërmeti. "Në Tiranë pashë një angazhim shumë të madh të institucioneve. Tani e rëndësishme mbetet vijimi i punës. Shtëpia e pushimit e ministrisë së Brendshme është në dispozicion për të pritur familjet.

Fokusi mbetet Durrësi, pasi problemet janë më të mëdha. Ka shumë detaje të fiksohen tani për të shmangur problemet më pas, të fotografohen dhe të bëhen bilancet tani. Pasi dëmet janë më shumë në inventarin e brendshëm se atë të jashtëm" tha ministri Lleshaj.


Lajmi kryesor:

Të dëmtuarit nga tërmeti Rama i çon me pushime të detyruara në Durrës: Bëni edhe shëtitje buzë detit


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Bëmë baba të të ngjaj', Del Piero Jr. shënon supergol nga distanca

VIDEO/ 'Bëmë baba të të ngjaj', Del Piero Jr. shënon supergol nga distanca