Shakira do ta largojë
Gerard Pique nga Barcelona

Shakira do ta largojë<br />Gerard Pique nga Barcelona
Këngëtarja e njohur Shakira dëshiron që Gerald Pique bashkëshorti i tij, të largohet nga skuadra e Barcelonës.

Ajo ka shprehur dëshirën që Pique të ‘’braktis’’Barcelonën verën e ardhshme.

Shakira e dëshiron këtë largim për shkak të presionit të madh të mediave. Këngëtarja me famë botërore, nëna e dy fëmijëve beson se Premierliga do të ishte destinacioni ideal i Piques, për të cilin interesim kanë shprehur Arsenal dhe Chelsea.

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)