Shkon në 39 i viktimave nga tërmeti në Turqi

Ka shkuar në 39 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi.


Lajmi kryesor:

Tërmet 6.6 ballë në Izmir/ 39 viktima, mes tyre 3 shqiptarë nga Kosova! Mbi 885 të plagosur! Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Konflikti në Bjellorusi, Rama: Duhet të lëmë pas qëndrimin e luftës së ftohtë, OSBE instrument i fundit ndërmjetësimi