POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Grabitet KZAZ-ja e Rrogozhinës

Persona ende të paidentifikuar kanë sulmuar qendrën e kulturës në Rrogozhinë e cila shërben si KZAZ në këtë qytet. Vjedhja është konstatuar rreth dy orë më parë.

Punonjësit e policisë kanë konstatuar se agresorët kanë thyer fishekun e brendshëm të derës hyrëse të kësaj godine.


Përrreth godinës është vënë edhe shiriti i sigurisë për të ndaluar hyrjen e personave të paautorizuar, ndërkohë që policia po punon për identifikimin e autorëve që kanë kryer këtë sulm.

m.v./B.K./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Abdyli: 12/06/2019 15:38

  Pse lodhet kot policija autoret dihen Jane rilindasit qe po perpiqen TE votojne me30 qershor SE OPOZITA NUK VOTON

  Përgjigju
  • Ilo: 12/06/2019 18:59

   Vjedhjen e bejne ata te molotovit xhihadistete e pd dhe kurvat e lsi qe nuk duan zgjedhje ja keta jane"komiteteve te kurvave dhe gejve te lulushit dhe gaz bardhit"

  • 30 Qershor zgjedhje dhe PiKË: 12/06/2019 17:09

   Vjedhjen dihet kush e ben sdo as laps as kalem .... destabiliteti i vendit eshte pd dhe banda e tij kriminale

 • Populli: 12/06/2019 15:22

  Te kapen autoret dhe te denohen maksimalisht

  Përgjigju