Tiranë, 20-vjeçari i armatosur
grabit farmacinë tek 'Siri Kodra'

Tiranë, 20-vjeçari i armatosur<br />grabit farmacinë tek 'Siri Kodra'
Tiranë-Një person i maskuar dhe armatosur ka grabitur një farmaci në rrugën "Siri Kodra".
 
Sipas policisë së Tiranës, autori rreth 20 vjeç, i armatosur me armë zjarri ka arritur të marrë xhiron ditore, shumën monetare prej 8.000 lekësh.
 
Autori ka kërcënuar punonjësin e farmacisë duke marrë xhiron ditore, ndërsa më pas është larguar me shpejtësi.
 
Policia ka nisur hetimet duke marrë pamjet e kamerave të sigurisë dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Ngërçi politik në shtetin më të varfër të BE, bullgarët të dielën votojnë për të pestën herë brenda 2 viteve për të zgjedhur qeverinë

Ngërçi politik në shtetin më të varfër të BE, bullgarët të dielën votojnë për të pestën herë brenda 2 viteve për të zgjedhur qeverinë