U eleminua nga shtëpia e 'BBVA', Kiara Tito publikon foton e veçantë për Luiz Ejllin

U eleminua nga shtëpia e 'BBVA', Kiara Tito publikon foton e veçantë për Luiz Ejllin

Kiara Tito

Kiara publikon edhe një tjetër fotografi me Luizin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Ende nuk kanë kaluar 48 orë që kur Kiara është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. 

Moderatorja shqiptare e ftuar dje në “Fan Club” u përlot kur pa klipin me momentet më të bukura brenda shtëpisë së bashku me Luizin.

Por, sot ajo ka publikuar sërish një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në krahët e këngëtarit shkodran. 

Fillimisht kjo fotografi është publikuar nga tezja e Kiarës, dhe më pas kjo e fundit e ka shpërndarë në Instagramin e saj.

Postimi i Kiara Titos

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • love: 27/03/2023 22:01

    mendoj qe je duke mashtruar sa ishe brenda nuk e doje vetem e ke ofenduar tani qe dole pe sa shume e duan mretin po tregon sikur e don.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bayern Munich bën për 'aspirina' Leverkusenin, i ofron kontratë Granit Xhakës

Bayern Munich bën për 'aspirina' Leverkusenin, i ofron kontratë Granit Xhakës