U eliminua nga Big Brother, reagon për herë të parë Graciano

U eliminua nga Big Brother, reagon për herë të parë Graciano

Graciano Tagani ishte banori që u eliminua të martën gjatë spektaklit BBV. Edhe pse rrugëtimi i tij nuk ishte aq i gjatë, për kohën që ka qëndruar brenda është përfshirë në debate dhe konflikte me disa nga banorët.

Pas daljes Graciano ka reaguar në llogarinë ë tij në Instagram duke i falënderuar të gjithë dashamirësve që e kanë përkrahur në këtë eksperiencë të tijën.

“Mesazhet gjatë këtyre 24h të fundit, më kanë mbushur zemrën plot ndaj me përulësinë më të madhe ju them faleminderit. Mirënjohës për të gjithë ju, që edhe pse në një kohë  të shkurtër, diferencuat dhe vlerësuat sjelljen time dhe rrugëtimin tim mbushur me plot emocion, me momente të bukura, situata sfiduese jo në pak raste, por gjithmonë autentike”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • esla: 22/02/2024 17:14

    graciano sI gorill e shemtuar dukesh si femer e perdale perdridhesh.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Ambasadat në mbrojtje të SPAK, Meta: Nuk ndikohem! Kërkoj ndjesë vetëm nëse ato deklarata nuk janë bërë nga Dumani, por nga sozia e tij

Ambasadat në mbrojtje të SPAK, Meta: Nuk ndikohem! Kërkoj ndjesë vetëm nëse ato deklarata nuk janë bërë nga Dumani, por nga sozia e tij