U përfolën se ishin në prag divorci, ja urimi i ngrohtë i Jennifer-it për Ben Affleck

U përfolën se ishin në prag divorci, ja urimi i ngrohtë i Jennifer-it për Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Prej kohësh thashethemet për divorcin midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit Ben Affleck ka qenë kryefjala e shtypit rozë.

Mirëpo Jennifer mesa duket i ka hedhur poshtë këto aludime, pasi i ka uruar bashkëshortit të saj “Ditën e Babait”.

54-vjeçarja publikoi një foto të partnerit nga filmi i tij aksion Pearl Harbor i vitit 2001.

“Heroi ynë, Gëzuar Ditën e Babait”,shkruan ajo krah fotos shoqëruar me zemër të bardhë.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja Spanjë – Angli, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Të dielën finalja e Euro 2024, bota e futbollit mban frymën! Anglia bëhet gati për festë, shpall të hënën pushim

Të dielën finalja e Euro 2024, bota e futbollit mban frymën! Anglia bëhet gati për festë, shpall të hënën pushim