POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vendi më i çmendur ku ka bërë seks, ish-zëdhënësja e PD-së flet ‘pa doreza’

Moderatorja Ornela Nebiaj

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Pavarësisht kohës që ka kaluar, ajo mbahet ende mend si zëdhënësja e Partisë Demokratike. E ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", Ori ka folur për detajet më të veçanta nga jeta e saj.

E pyetur se cili ka qenë vendi ëm i çmendur ku ka bërë seks, moderatorja është stepur paka të përgjigjes.

"Nuk kam dhe më vjen keq pse nuk kam, një jetë ka njeriu. Pastaj varet çfarë konsideron vend të çuditshëm...Në varkë,"- tha Ori më pas.

 

 

fl.mi.
Komento