VIDEO/ Korea e Jugut befason Brazilin, gol spektakolar nga 25 metra

VIDEO/ Korea e Jugut befason Brazilin, gol spektakolar nga 25 metra

Korea e Jugut

76' / Brazil 4-1 Kore e Jugut. Aziatikët shkurtojnë shifrat me Paik Seung-Ho në minutën e 76 të takimit. Kontroll dhe goditje brilante e Ho që e ndal sferën në rrjetën e Alisson.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Samba dhe 5 gola në Doha, Brazili 'poker' Koresë së Jugut! 'Selecao' gjen Kroacinë në çerekfinale (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Lezhë, rrugët në periferi të qytetit të amortizuara! Kanalizimet nëntokësore pengojnë investimet tek rrugët

Lezhë, rrugët në periferi të qytetit të amortizuara! Kanalizimet nëntokësore pengojnë investimet tek rrugët