VIDEO/ 'Ndizet' Myrto Uzuni, shënon golin e 10-të në La Liga

VIDEO/ 'Ndizet' Myrto Uzuni, shënon golin e 10-të në La Liga

Myrto Uzuni

1713105090_1710007076myrtouzuni.jpg
Granada fitoi 2-0 me Alaves për raundin e 31-të në La Liga. Vendasit kaluan në avantazh me penalltinë e Myrto Uzunit në minutën e nëntë. Sulmuesi i Kombëtares gjen kështu golin e dhjetë këtë sezon në La Liga, duke qenë ndër më të mirët e ekipit. Granada këtë sezon lufton për mbijetesën dhe dueli kundër Alaves është përballje direkte. Megjithë tri pikët, Granada vuan në vendin e parafundit.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Granada fiton pas 5 humbjeve, Myrto Uzuni shënon golin e 10-të në La Liga! Sevilla triumfon 0-2 në Las Palmas


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Burri i eurodeputetes italiane gjendet i vdekur në Palermo! Francesa Donato: Atë e vranë

Burri i eurodeputetes italiane gjendet i vdekur në Palermo! Francesa Donato: Atë e vranë