Vrasja e taksistit/ Familjarët vendosin buqetë me lule dielli në fuçinë ku iu gjet trupi i pajetë (FOTO)

3 ditë më pas Report Tv është rikthyer në vendin e ngjarjes ku u ekzekutua me armë zjarri taksisti Abdulla Budlla. Në fuçinë, mbi të cilin u gjet trupi i 71-vjeçarit sot është vendosur një buqetë me lule. Siç shihet në këtë foto të Report Tv, mbi fuçi është vendosur një buqetë me luledielli.

1596705201_lule.jpg


Lajmi kryesor:

Vrasja e taksistit në Fushë- Prezë/ Arrestohen 2 vëllezërit, pranojnë autorësinë: Na ngacmonte nënën dhe motrën (EMRAT)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Covid/ Virologia Yan: Covid është një patogjen i krijuar në laborator, askush nuk thotë të vërtetën… OBSH bashkëpunon me Pekinin