2022, viti i brishtë i ekonomisë

24 Dhjetor 2022, 07:01

Viti 2022 ishte një vit plot sfida për qytetarët shqiptarë për shkak të krizës ekonomike që ka goditur vendin si rrjedhojë e luftës në Ukrainë. Por si kanë ndikuar masat e marra nga qeveria dhe a u mbrojtën shtresat në nevojë, ishte tema e diskutimit në emisionin ‘Pa Protokoll’ në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha