A do ta bashkojë Kodi Zgjedhor Bashën me Berishën? (25 janar 2024)

25 Janar, 20:51

Partia Demokratike e ka të qartë qëndrimin e saj, nuk ka bashkim me palnë tjetër nëse është Sali Berisha, i shpallur non grata nga SHBA. I ftuar në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv, anëtari i kryesisë së PD-së Edvin Kulluri tha se ‘non grata’ është e pakapërcyeshme dhe se Sali Berisha është arsyeja e ndarjes.