Ironia e Vangjelit me opozitën: Rama ka viagrën e pushtetit, të tjerët lexojnë se çfarë është seksi

25 Janar, 19:09

Analisti Lorenc Vangjeli thotë se opozita edhe e bashkuar nuk e mund dot Edi Ramën në zgjedhjet parlamentare që pritet të mbahen në 2025. Analisti tha në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv se Berisha dhe Basha e kanë thuajse të pamundur që ta konkurojnë