Pas ‘sulmit’ nga Bardhi e Noka, Flutura Açka: Javën tjetër do e mbledh sërish komisionin! Bojkoti i rrezikshëm, na pret gjuhën fare

18 Janar, 20:03

Pavarësisht sulmeve me të cilar u përball dje nga Gazment Bardhi dhe Flamur Noka, Flutura Açka në emisionin “Kontrast” në Report Tv u shpreh e bindur se do ta mbledhë sërish javën e ardhshme Komisionin e Mediave. Ajo nënvizoi se bojkoti nuk është zgjidhja.