Grup pune për drejtësinë? Plarent Ndreca tregon detaje: S'ka gjë të fshehtë, strukturim

23 Janar, 07:13

Deputeti Plarent Ndreca në emisionin “Kontrast” në Report TV është pyetur lidhur me diskutimin e fundit të ngritur nga kryedemokrati Lulzim Basha i cili tha se PS po të ngrejë komision për të kontrolluar SPAK-un, deklaratë që u cilësua gënjeshtër nga ministrja Elisa Spiropali. Ndreca u shpreh se asnjë prej pushteteve nuk është i pakontrollueshëm dhe bëhet fjalë për një strukturim të raportimit të institucioneve.