A i ka prishur Ilir Shaqiri 100 mije Eurot nga Big Brother?

18 Mars, 21:16

 

Në shpellën e Pëllumbasit me Ilir Shaqirin. Një intervistë në shpellë dhe shumë të vërteta me gazetarin Ermal Qori

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha