Analiza për vetveten dhe për 25 prillin e Partisë Demokratike

17 Korrik, 02:45 | Përditesimi i fundit: 2021-07-17 00:47:58

Analiza për vetveten dhe për 25 prillin , e Partisë Demokratike. Kuvendi Kombëtar i PD, të rinjtë dhe të larguarit… Dora e Bashês në listën e Këshillit Kombëtar… Gjithcka lidhet vetëm me zhvillimet nê Selinë blu… Në një debat me: Edvin Kulluri Marash Z. Logu Ben Andoni Aulon Bej Kalaja

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha