'As pushtuesi që përdhunoi, nuk e mori me vete…', Lorenc Vangjeli liston tre sfidat e shoqërisë shqiptare sot

27 Qershor, 19:03

Për analistin Lorenc Vangjeli tre janë sfidat kryesore të shoqërisë shqiptare. Në emisionin ‘Kontrast’ në Report TV, Vangjeli tha se shpopullimi, pabarazia dhe kaosi urbanistik sot janë një klithmë që kërkon zgjidhje

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha