Australiania braktis vendin e saj për Shqipërinë: Vdes për fërgesë me gjiz, do jetojë këtu përgjithmonë

7 Dhjetor 2022, 11:20

Alexandra Leëis është vajza nga Australia e cila ‘braktisi’ vendin e saj për të jetuar në Shqipëri.  Prej më shumë se 8 vitesh ajo është zhvendosur në Tiranë, ku ka kryer një sërë punësh dhe tashmë është vendosur përfundimisht. Për të Shqipëria është vendi i zemrës. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” ajo tregoi se jeton prej 8 vitesh këtu, dhe se i pëlqen shumë Tirana.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha