Denoncohet i panjohuri në Kuçovë/‘Pa Gjurme’zbulon identitetin,i zhdukur prej kohësh

15 Korrik, 18:21

Nje mesazh mbërriti në redaksinë e emisionit investigativ ’Pa Gjurmë’ në Report TV, ku qytetarët dërguan foton e një personi, që bën jetën e endacakut. Ai është parë në qytet afro një muaj, ndërsa kalon natën në lulishte. Qytetarët thonë se ai është një person i qetë dhe jo agresiv, ndaj kërkuan ndihmën e programit për t’i gjetur familjen personit të panjohur

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha