Edicioni i 14 i 'PriFest' në Prishtinë, dedikim Vjosa Berishës! Veliaj: Një histori suksesi për Tiranën dhe Prishtinën

21 Shtator, 21:32

‘PriFest’ Festivali Ndërkombëtar i Filmit, në Prishtinë ”çeli edicionin e 14-të, me moton “for her” dedikuar themelueses dhe regjisores së festivalit Vjosa Berishës e cila u nda nga jeta në qershor të këtij viti. I ftuar në çeljen e festivalit Kryebashkiaku Tiranës Veliaj e quajti kontributin e regjisores një histori suksesi.

Kategori të tjera