Eksperienca me Covidin dhe çajrat “Magjik”

2 Mars, 10:15

Në një intervistë në “ Rreze Dielli” ishim me shkrimtaren për fëmijë Edi Gogu. Pak kohë më parë ajo u infektuar me Covid-19, por ndryshe nga të tjerët edhe në këto kushte vendsosi të shpërndajë informacion me ndjekësit e saj në rrjetet  sociale për të treguar më tepër se si po I kalonin ditët në shtëpi, dhe për më tepër tregoi edhe recetat e cajrave magjik që ajo përdor zakonisht në rastet kur është sëmurë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha