Eraldo Rexho komenton lajmet "pikante" të verës

5 Shtator 2019, 14:47

Një tjetër personazh i njohur do t’i bashkohet programit më të ri të Marina Vjollcës. Ai është gazetari i njohur, Eraldo Rexho i cili ka zbuluar sot në programin “Rreze Dielli”, disa detaje rreth këtij shoë.

Unë do të jem pjesë e një segmenti të Klanifornia Show, sepse nuk do të kem lidhje me  pjesën e humorit, pasi me të do merren skenaristët e saj, Edi Oga, Vangjel Kozma dhe disa skenaristë të tjerë të rinj shumë të talentuar. Unë do të mbuloj një pjesë tjetër që do të ketë muzikë, do të ketë protagonistë të njohur. Show do të zgjasë të paktën 120 minuta.",- ka thënë Rexho për Rreze Dielli

I pyetur nga gazetarja Suada Daci se nëse do të jenë Babastars të ftuarit e parë të Marina Vjollcës, Eraldo Rexho është përgjigjur se, “nuk do të jenë Babastars të ftuarit e parë, por do të ketë shumë ngjarje ekskluzive, këngë të reja, projekte të reja”.

Ai ka shtuar gjithashtu se programi do të jetë i ndërtuar edhe në bazë pyetjesh për të ftuarit por nuk do të jetë ky qëllimi kryesor, pasi angazhimi i të ftuarve pritet të jetë në një tjetër formë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha